Відгуки про компанію Автомир
- Максим Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко і якісно, без зайвих питань)
Рекомендую. - Олександр Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Володимир П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Володимир В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александр М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тарас Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Оформив замовлення наложкою, продавець передзвонив і сказав що відправляють лише по предоплаті на карту в 100 грн, хоча цього ніде не вказано
- Коментар продавця
Пром пише в системі що ви не надійний покупець, ось через це просимо з вас передплату.
- Коментар продавця
- Сергій П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Николай С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Павел К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все швидко і коректно. Рекомендую.
- Вячеслав Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
