влевовправо

Світлодіодна лампа з цоколем R5 P21/5W 2 контакти 12V-24V 36 SMD CANBUS білий колір (2шт)
- В наявності
- Код: 2120
323 ₴/комплект
+380 (63) 295-52-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В, 18 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Функціональне призначення | Підсвічування багажника, Бічні покажчики поворотів, Задні габаритні вогні, Передні покажчики поворотів, Підсвічування номерного знаку, Задні покажчики поворотів, Стоп-сигнали |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | P21/5W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 323 ₴/комплект

