влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Комплект LED ламп S3 DELUX H4 30W 9-24V 6000K - це остання розробка в області автомобільного освітлення. Маючи неймовірну потужність діодного елемента, лампа оснащена водяним охолодженням, яке забезпечує надійну роботу даних ламп. Цей комплект відрізняється компактністю та збільшеною світловіддачею та збільшеним терміном служби. Підходить для установки в легкові та вантажні автомобілі, оскільки має драйвер управління, який робить даний комплект універсальним, також є обманка. Використовується останнє покоління корейських діодів марки Latiz.
Технічні характеристики:
- Цоколь: Н4
- Потужність: 30 Watt
- Світловий потік: 12000 Lumen/пара
- Світлова температура: 6000 Kelvin
- Охолодження кулер + радіатор
- Робоча напруга: 9-24V
- Водонепроникність: IP67
- Робоча температура: -40 °C - +80 °C
- Чіп (Діод): Latiz
- Термін служби: 30000 годин
- У комплекті 2 лампи
- Гарантія: 6 місяців
Внутрішній код не для покупця - Комплект Led ламп S3 DELUX H4 як на фото
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 24 В, 18 В, 10 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 1 664 ₴/комплект





