влевовправо

Автомобильные светодиодные LED/ЛЕД лампы в фару головного света Nextone HB3 L9 11-18V 6000K 20W 6000L
- В наличии
- Код: 1934
561 ₴/комплект
+380 (63) 295-52-19
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ЦЕНА ЗА КОМПЛЕКТ ЛАМП ИЗ 2 ШТ
ОПИСАНИЕ
- Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною. Новітні технології по виробництву світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, який не поступається ксеноновому.
- Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Розташування світлодіодів, повністю збігається з розташуванням ниток оригінальних галогенних ламп.
- Встановлення лампи вкрай просто і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
- Підвищена світловіддача
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження пасивна: алюмінієвий радіатор
- Компактний розмір (можливість встановлювати у фари з обмеженим внутрішнім простором)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- тип цоколя: АШБ3
- Світловий потік 6000 Lm;
- Температура кольору: 6000K;
- Тип світлодіодного елемента - GC-5530;
- Напруга живлення: 11-18 B
- Потужність 20W ± 10%
- Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи
Гарантія 12 місяців.
Внутренний код не для покупателя - Комплект Led ламп Nextone L9 HB3
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | HB3 |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 12 В, 18 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Функциональное назначение | Ближний свет, Противотуманные фары, Дальний свет |
| Световой поток | 6000 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 20 Вт |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип лампы | HB3 |
| Производитель | Nextone |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 561 ₴/комплект



