влевовправо

Светодиодные противотуманные Bi-LED лед линзы CYCLONE LED BF01 3.0" 6000K 45W 12-16V (1шт)
- Нет в наличии
- Код: 1480
1 998 ₴
+380 (63) 295-52-19
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Bi-LED лінза для встановлення в штатне місце замість протитуманної лінзи
Вологозахищений корпус з водонепроникною мембраною
- Діаметр - 3,0" (76мм)
- Два режими роботи ближній/дальній (перемикання на дальній за допомогою механічної шторки)
- Зовнішній LED контролер
- Температура кольору: 6000K
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор
- Напруга живлення = 12В-16В
- Потужність 40W±10%(ближнє)/ 45W±10%(дальнє)
- Тип роз'єму - Н11
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ЛІНЗУ
Гарантія 12 місяців.
Внутренний код не для покупателя - Светодиодные противотуманные Bi-LED лед линзы CYCLONE LED BF01 (1 шт)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cyclone |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Напряжение питания | 12 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цветовая температура | 6000K |
| Мощность | 45 Вт |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Высота | 76 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Dacia, Daewoo, Volvo, Volkswagen, Toyota, Suzuki, Subaru, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Geely, Renault, Peugeot, Opel, Nissan, Mitsubishi, Honda, Hyundai, Iveco, Mercedes-Benz, Jeep, Mazda, Kia, УАЗ, Москвич, Audi, BMW, ЗАЗ, ВАЗ, Chery, Chevrolet |
- Цена: 1 998 ₴


