
Светодиодные лампы LED Cyclone LED H3 5500K 34
- В наличии
- Код: 470
1 223 ₴/комплект
Cвітлодіодна лампа головного світла CYCLONE. Ціна за 2 шт
Світлові потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною.
Новітні технології по виробництву світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею і вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Встановлення лампи вкрай простє і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Відмінна концентрація світла
Стійкість до перепадів напруги
Стійкість до вібрації
Система охолодження: алюмінієвий радіатор (діаметр-29мм) + кулер
Компактний розмір (можливість встановлювати у фари з обмеженим внутрішнім простором)
Характеристики:
Світловий потік: 10000 Lm
Температура кольору: 5500K
Потужність - 50W ± 10%
Зовнішній драйвер
Напруга живлення: 12В
Посадкова глибина 30 мм
Гарантія 12 місяців.
Внутренний код не для покупателя - Комплект Led ламп CYCLONE type 34 H3
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 50 Вт |
| Напряжение питания | 12 В |
| Световой поток | 10000 лм |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип охлаждения | Активный |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Функциональное назначение | Противотуманные фары, Ближний свет, Дальний свет |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 5500K |
| Цоколь | H3 |
| Производитель | Cyclone |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 223 ₴/комплект




