влевовправо

Світлодіодні лампи Cyclone LED H4 H/L 6000K 12000Lm type 45 Can Bus
- В наличии
- Код: 300
1 912 ₴/комплект
+380 (63) 295-52-19
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ціна вказана за дві лампу Світлодіодні лампи головного світла CYCLONE led h4 h/l 6000K 12000Lm type 45
- Запатентована система охолодження з використанням 2-х вакуумних трубок, системи контролю температури чіпа та застосування високошвидкісного вентилятора, що дозволить досягти максимальної світловіддачі чіпів CSP 3570.
- Зовнішній драйвер, призначений у цих лампах, реалізований на новій базі елементів, із застосуванням тільки елементів та модуля оснащування методом помилки. бортового комп’ютера, контролем температури чипів, стабілізатором вихідного напруги і струму.
- Розміщення світлодіодів, повністю співпадає з розташуванням ниток накалювання оригінальних галогенних ламп. Установка лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установщика. Через це Ви можете встановити лампи самі і економити на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
- Відмінна концентрація світу,
- стійкість до перепадам напруги,
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор+ вентилятор
- Компактний розмір (можливість установки в фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Зовнішній драйвер
- Встроенний модуль обхода помилок бортового комп’ютера
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- тип цоколя: H4 H/L;
- Світовий потік: 12000 лм;
- Світлодіодний чіп: CSP 3570;
- Кольорова температура: 6000K;
- Потужність – 60W;
- Напруга живлення: 9-16В;
- Посадкова глибина – 35 мм;
Функціональні можливості
- Тип цоколя : H4 H/L
- Призначення : Головне світло
- Колір: 6000K
- Світовий потік, люмен : 11001-12000
- Тип світлодіода : CSP (3570)
- Лінійка : TYPE 45
- Наявність CAN : Так
- Напруга бортового ланцюга : 12В
Комплектація
- LED лампи
Гарантія 12 місяців.
Внутренний код не для покупателя - Комплект Led ламп CYCLONE type 45 H4
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Страна производитель | Китай |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Напряжение питания | 9 В, 12 В, 10 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Функциональное назначение | Ближний свет, Дальний свет |
| Световой поток | 12000 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 60 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Производитель | Cyclone |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 912 ₴/комплект




