Описание
Характеристики
Информация для заказа
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 2 ЛАМПИ.
- Запатентована система охолодження з використанням 2-х вакуумних трубок, системи контролю температури чіпа і застосування високошвидкісного вентилятора, дозволили досягти максимальної світловіддачі чіпів CREE. Зовнішній драйвер застосований в цих лампах виконаний на новітній елементній базі, із застосуванням тільки якісних елементів і оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера, контролем температури чіпів, стабілізатором вихідної напруги і струму. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом всього строку служби.
- Розташування світлодіодів, повністю збігається з розташуванням ниток напруження оригінальних галогенних ламп.
- Установка лампи вкрай проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці. Світлодіод лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
- 1. Відмінна концентрація світла,
- 2. Стійкість до перепадів напруги,
- 3. Стійкість до вібрації,
- 4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор
- 5. Компактний розмір (можливість встановлювати у фари з обмеженим внутрішнім простором)
- 6. Зовнішній драйвер
- 7. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- тип цоколя: H3;
- Світловий потік: 14000 Lm;
- Колірна температура: 6000K;
- Споживана потужність - 60W
- Напруга живлення: 9-16В
- Посадкова глибина -39 мм;
Функціональні можливості
- Колір: 6000K
- Тип цоколя: H3
- Призначення: Основний світло
- Світловий потік, люмен: 14000
- Тип світлодіода: CREE
- Лінійка: TYPE 38
- Наявність CAN: Так
- Напруга бортової ланцюга: 12В
Комплектація
- LED лампы
Внутренний код не для покупателя - Комплект Led ламп CYCLONE type 38 H3
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H3 |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Страна производитель | Китай |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Напряжение питания | 9 В, 12 В, 10 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Функциональное назначение | Ближний свет, Дальний свет, Противотуманные фары |
| Световой поток | 14000 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 60 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Производитель | Cyclone |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Cyclone |
| Колірна температура | 6000K |
| Колір світіння | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Стан | Новий |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 879 ₴/комплект




