влевовправо

Автомобільна лампа світлодіодна CYCLONE LED H11 5500K type 34 2шт
- В наличии
- Код: 292
1 223 ₴/комплект
+380 (63) 295-52-19
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ціна за комплект
- Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
- Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною галогенною заміною. ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються. Розміщення світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи одразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЕННОСТИ КОНСТРУКЦИИ
- 1. Хороша концетрація світу,
- 2. Стійкість до перепадів напруги,
- 3. Стійкість до вібрації,
- 4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор (діаметр-29мм) + кулер
- 5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- тип цоколя: H11
- Колірна температура: 5500K;
- Споживана потужність - 50W±10%
- Зовнішній драйвер
- Напруга живлення: 12 В
- Посадкова глибина 30 мм;
Гарантія 12 місяців.
Внутренний код не для покупателя - Комплект Led ламп CYCLONE Type 34 H11
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Страна производитель | Китай |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Напряжение питания | 9 В, 12 В, 10 В |
| Цветовая температура | 5500K |
| Функциональное назначение | Противотуманные фары, Ближний свет, Дальний свет |
| Световой поток | 10000 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 50 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Производитель | Cyclone |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | 5500K |
| Назначение | Основне світло |
| Линейка | TYPE 34 |
| Тип цоколя | H11 |
| Світловий потік, люмен | 8001-10000 |
| Наявність CAN | Немає |
| Напруга бортової ланцюга | 12В |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 223 ₴/комплект




